Firma Zabudowane Wnętrza powstała, by produkować dla Państwa meble na wymiar pod każde wnętrze. W oparciu o wieloletnie doświadczenie w pracy w branży meblarskiej znamy najnowsze trendy meblarskie i posiadamy szeroki wachlarz oferowanych przez nas usług. Stale się rozwijamy, podnosimy swoją wiedzę i umiejętności, by móc w pełni rozumieć Państwa potrzeby. Staramy się zapewnić naszym klientom odpowiednią jakość obsługi zaczynając od doradztwa, a kończąc na czystym i estetycznym montażu mebli w Państwa domach, mieszkaniach. Zawsze pracujemy przy odkurzaczu i po sobie sprzątamy tak aby miejsce w którym pracujemy pozostało czyste jakie zastaliśmy, ale już z wymarzonymi meblami. Najważniejsza misją dla naszej Firmy jest satysfakcja klienta z korzystania z mebli atrakcyjnych, spełniających wszelkie jego oczekiwania. Nasze rozwiązania są w pełni bezpiecznymi dla użytku codziennego i stale je udoskonalamy.

W naszej szerokiej ofercie mebli na wymiar można znaleźć:
szafki kuchenne, szafy, szafy pod zabudowę, garderoby, łóżka, komody, meble do bibliotek, meble pokojowe, meble biurowe, meble sklepowe i inne na życzenie Klienta.

Dbając i szanując Państwa czas związanych z wyborem mebli zapewniamy pełen pakiet usług:
– doradztwo,
– pomiar,
– projektowanie w 3D,
– transport,
– montaż
– gwarancję jakości

Hurtownie współpracujące z nami:

ABM Lublin, Lednar, Meblolux, Daro, Rejs

W każdej chwili jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, pytania i zapraszamy do kontaktu.


Opinie naszych Klientów

  • Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z naszej nowej kuchni. Polecamy firmę!–Pan Marian M., Lublin

  • Pan Przemysław wykonał dla nas doskonałą robotę budując idealnie dostosowaną szafę. Polecamy.–Pani Krystyna J., Kock

  • Dziękuję za wyposażenie mojego biura. Wszyscy pracownicy oraz klienci są zachwyceni naszym nowym lokalem.–Pan Konrad H., Świdnik